VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

Müügitingimused kehtivad Rakvere Teatrikohviku veebipoe klientidele(edaspidi Klient) ja veebipoe https://kohvik.rakvereteater.ee (edaspidi Kohvik.rakvereteater.ee) omanik on Sihtasutus Rakvere Teatrimaja (90003491), asukohaga F. R. Kreutzwaldi tn 2a Rakvere Lääne-Virumaa 44314.

Kohvik.rakvereteater.ee toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

Kohvik.rakvereteater.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Rakvere Teatrikohviku veebilehel.

Müügilepingu jõustumine, kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Kohvik.rakvereteater.ee müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.

Kohvik.rakvereteater.ee müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Kohvik.rakvereteater.ee ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Rakvere Teatrimaja SA arvelduskontole.

Kohvik.rakvereteater.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

Kohvik.rakvereteater.ee jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise hetkel. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Teave kauba kohta on esitatud Kohvik.rakvereteater.ee vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine

Kauba tellimiseks tuleb valida sündmus/üritus, millal tooteid tarbida soovitakse ja lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Danske pank, Nordea Pank pangalingiga või krediitkaardiga. Klient maksab 100% tellimuse summast tellimuse kinnitamiseks.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Kohvik.rakvereteater.ee arvelduskontole.

Kohvik.rakvereteater.ee omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimus suunatakse täitmisele kohe peale seda, kui Klient on tasunud100% tellimuse kinnitusest.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine/üleandmine

Tellitud tooted on mõeldud tarbimiseks kohapeal Kreutzwaldi 2A, Rakvere, Rakvere Teatrikohvikus kell 17.30 või vastavalt etenduse vaheajal.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse tegemist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Pärast tellimuse kättesaamist ja kohapeal tarbimist ei ole Kliendil õigus tooteid tagastada.

Kauba õiguses tuleb Kliendil veenduda kauba üleandmisel, hilisemaid pretensioone ei rahuldata, välja arvatud juhul, kui pretensioon puudutab toote sisu(nt. puuduv koostisosa, vale toode).

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises kohvikus. Tellimusest taganemiseks tuleb esitada taganemiseks avaldus vabas vormis e-posti aadressil kohvik@rakvereteater.ee 14 päeva jooksul tellimuse tegemisest. Taganemise avaldus peab sisaldama Kliendi nime, toote/toodete nimetusi ning arve ja/või tellimuse numbrit.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise märke, on Kohvik.rakvereteater.ee õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Kohvik.rakvereteater.ee vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile kohvik@rakvereteater.ee või helistada telefonil: 3295 420. Suhtlusvõrgustikud ei ole kaebuste lahendamise kanalid.

Kohvik.rakvereteater.ee ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Kohvik.rakvereteater.ee vastutab, parandab või asendab Kohvik.rakvereteater.ee puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Kohvik.rakvereteater.ee Kliendile kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Kohvik.rakvereteater.ee vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Kohvik.rakvereteater.ee kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale üleandmiseks, Kohvik.rakvereteater.ee ei avalda neid kolmandatele osapooltele.

Kohvik.rakvereteater.ee saadab Kliendile uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui Klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vastutus ja vääramatu jõud

Kohvik.rakvereteater.ee vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab Kohvik.rakvereteater.ee ees teisele poolele käesolevate rikkumistega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Kohvik.rakvereteater.ee ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote/toodete üleandmise viibimise eest juhul, kui kahju või toote/toodete üleandmine on tingitud asjaolust, mida Kohvik.rakvereteater.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

Vaidluste lahendamine

Kui Kliendil on Kohvik.rakvereteater.ee osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressilekohvik@rakvereteater.ee või helistada telefonil: 3295 420.

Kui Klient ja Kohvik.rakvereteater.ee ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Kliendil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja Kohvik.rakvereteater.ee vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Klient võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.